KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15385046
nr 1538 5046
Radovan Korac
(f. 1943), Sverige
Signerad R Korn, Hamnmotiv, blandteknik, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Radovan Korac, svensk konstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:58:58
1/5 18:55:04